Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km…Opzoon SFP-LX, 1000BASE-LX, SFP модул, 1310nm/SMF/10km or 1310nm/MMF/550m


    • Opzoon
    • Код: CNOADOPZOONSFPLX
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    118.76 лв

  2. Opzoon SFP-SX, 1000BASE-SX, SFP модул, до 550m, Multi-ModeOpzoon SFP-SX, 1000BASE-SX, SFP модул, до 550m, Multi-Mode


    • Opzoon
    • Код: CNOADOPZOONSFPSX
    • Гаранция: 36 месеца
    • Налично във външен склад
    99.01 лв


Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.