Оптичен кабел SC към SC duplex 1m Panduit 9/125 product
CNOPTPANDUITSCSC1M9I125

Оптичен кабел SC към SC duplex, 1m, Panduit 9/125, Singlemode 9

  • Марка: Panduit
  • Код: CNOPTPANDUITSCSC1M9I125Оптичен кабел SC към SC duplex, 1m, Panduit 9/125, Singlemode 9
  • Модел: F9E10-10M1Y
  • Код на производител: F9E10-10M1Y
  • Внос по заявка
  • Безплатна доставка
116.02 лв
Купи

Всички цени са с начислен ДДС

Технически характеристики

Вид:  Singlemode 9
Дължина:  1 m
Тип:  9/125