Оптичен кабел LC към LC duplex 2m Panduit 50/125 product
CNOPTPANDUITLCLC2M50I125

Оптичен кабел LC към LC duplex, 2m, Panduit 50/125, Multimode 50

  • Марка: Panduit
  • Код: CNOPTPANDUITLCLC2M50I125Оптичен кабел LC към LC duplex, 2m, Panduit 50/125, Multimode 50
  • Модел: F5E10-10M2Y
  • Код на производител: F5E10-10M2Y
  • Внос по заявка
    99.11 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС

    Технически характеристики

    Вид:  Multimode 50
    Дължина:  2 m
    Тип:  50/125