Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. SFP модул Netgear AXM765-10000S, SFP+ към 10G Base-T, до 30m, Single-modeSFP модул Netgear AXM765-10000S, SFP+ към 10G Base-T, до 30m, Single-mode


    • Netgear
    • Код: CNOADNETGEARAXM76510000S
    • Гаранция: 60 месеца
    • Ограничена наличност
    • Безплатна доставка
    804.91 лв

  2. Netgear AXM763, 10GE LRM SFP+ модул, "long reach", Multi-modeNetgear AXM763, 10GE LRM SFP+ модул, "long reach", Multi-mode


    • Netgear
    • Код: CNOADNETGEARAXM76310000S
    • Гаранция: 60 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    804.91 лв

  3. Netgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ модул, "long reach", Single-modeNetgear AXM764, 10GE LR Lite SFP+ модул, "long reach", Single-mode


    • Netgear
    • Код: CNOADNETGEARAXM76410000S
    • Гаранция: 60 месеца
    • Внос по заявка
    • Безплатна доставка
    804.91 лв


Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.