Мрежови SFP модул Cisco Gigabit SFP LC connector product
promo
NTLACISCO1000BASELCSX

SFP модул Cisco MGBSX1, LC connector, 1Gbps, до 550м, multi-mode

Седмични WEB промоцииПромоцията е валидна от 08-12-2019 04:10:00 до 15-12-2019 04:10:00
или до изчерпване на складовите наличности.

    205.91 лв

    Всички цени са с начислен ДДС

    ОписаниеТехнически характеристикиВземи на изплащане
    Interfaces : 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC x 2
    Data Transfer Rate : 1 Gbps
    Max Transfer Distance : up to 220 or 550 m
    Compatible Slots : 1 x SFP (mini-GBIC)


    Виж още Адаптери за оптични връзки Cisco

    Технически характеристики

    Тип:  SFP модул multi mode

    Вземи на изплащане

    Свързани продукти и тагове: