Мрежови SFP модул Cisco 1000BASE-BX-20U Gigabit SF product
NTLACISCO1000BASEBX20UNTLACISCO1000BASEBX20UNTLACISCO1000BASEBX20U

Описание

Interfaces : 1 x network - Ethernet 1000Base-BX20-U - LC single mode
Data Transfer Rate : 1 Gbps
Max Transfer Distance : 40 km
Compatible Slots : 1 x SFP (mini-GBIC)
Optical Wave Length : 1310 (TX) / 1490 (RX) nm

Datasheet

Виж още Адаптери за оптични връзки Cisco

Технически характеристики

Тип:  SFP модул single mode

Вземи на изплащане

Свързани продукти и тагове: