Мрежови SFP модул Cisco 1000BASE-BX-20U Gigabit SF product
NTLACISCO1000BASEBX20UNTLACISCO1000BASEBX20UNTLACISCO1000BASEBX20U

Cisco 1000BASE-BX-20U, мрежови SFP модул, LC single mode fiber, Tx 1310nm - Rx 1490nm wavelength, support up to 40 km (one fiber)

  • Марка: Cisco
  • Код: NTLACISCO1000BASEBX20UCisco 1000BASE-BX-20U, мрежови SFP модул, LC single mode fiber, Tx 1310nm - Rx 1490nm wavelength, support up to 40 km (one fiber)
  • Модел: 1000BASE-BX-20U
  • Код на производител: MGBBX1
  • Гаранция: 3 месеца
  • Внос по заявка
  • Безплатна доставка
504.72 лв
Купи

Всички цени са с начислен ДДС

Описание

Interfaces : 1 x network - Ethernet 1000Base-BX20-U - LC single mode
Data Transfer Rate : 1 Gbps
Max Transfer Distance : 40 km
Compatible Slots : 1 x SFP (mini-GBIC)
Optical Wave Length : 1310 (TX) / 1490 (RX) nm

Datasheet

Виж още Адаптери за оптични връзки Cisco

Технически характеристики

Тип:  SFP модул single mode

Вземи на изплащане