Mikrotik Dual S-85DLC05D product
NTLAMIKROTIKS85DLC05D

Mikrotik Dual S-85DLC05D, 2x LC(1.25 Gbps), Multi-Mode Fiber, до 550м

  • Марка: MikroTik
  • Код: NTLAMIKROTIKS85DLC05DMikrotik Dual S-85DLC05D, 2x LC(1.25 Gbps), Multi-Mode Fiber, до 550м
  • Модел: S-85DLC05D
  • Код на производител: S-85DLC05D
  • Гаранция: 12 месеца *
  • Ограничена наличност
    29.52 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС

    Описание

    MikroTik S-85DLC05D

    S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

    Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

    Product specifications
    Details
    Product code S-85DLC05D
    Connector Dual LC
    Data Rate 1.25G
    Distance 550M
    Format SFP
    Mode MM
    Wavelength 850nm



    12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
    Виж още Жични мрежи аксесоари MikroTik

    Технически характеристики

    Тип:  SFP модул