Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. MikroTik FTC, 1x Lan1000, 1x SFP, 12-57VMikroTik FTC, 1x Lan1000, 1x SFP, 12-57V


    • MikroTik
    • Код: CNOADMIKROTIKRBFTC11
    • Гаранция: 24 месеца
    • Ограничена наличност
    67.88 лв

  2. MikroTik S-RJ01, Gigabit SFP модул, LC/UPC interface,…MikroTik S-RJ01, Gigabit SFP модул, LC/UPC interface, до 100m, Multi-Mode, 1x LAN (RJ-45)


    • MikroTik
    • Код: CNOADMIKROTIKSRJ01
    • Гаранция: 12 месеца
    • Ограничена наличност
    49.56 лв

  3. Mikrotik Dual S-31DLC20D, SFP модул, 1310nm, LC interface,…Mikrotik Dual S-31DLC20D, SFP модул, 1310nm, LC interface, до 20000m, Single-Mode


    • MikroTik
    • Код: CNOADMIKROTIKS31DLC20D
    • Гаранция: 12 месеца
    • Ограничена наличност
    39.73 лв


Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.