Филтри dole

Order by Table
Order by List
Order by List

  1. SFP модул MikroTik S-3553LC20D, LC интерфейс, до 20000m, Single modeSFP модул MikroTik S-3553LC20D, LC интерфейс, до 20000m, Single mode


    • MikroTik
    • Код: CNOADMIKROTIKS3553LC20D
    • Гаранция: 12 месеца
    • Налично във външен склад
    • Безплатна доставка
    125.67 лв

  2. MikroTik FTC, 1x Lan1000, 1x SFP, 12-57VMikroTik FTC, 1x Lan1000, 1x SFP, 12-57V


    • MikroTik
    • Код: CNOADMIKROTIKRBFTC11
    • Гаранция: 24 месеца
    • Ограничена наличност
    75.03 лв


Намерете Адаптери за оптични връзки на изгодна цена с безплатна доставка, за поръчка над 100 лв.