MikroTik S+85DLC03D product
CNOADMIKROTIKS85DLC03D

SFP модул MikroTik S+85DLC03D, Dual LC UPC, до 300m, multi-mode

id 140862 Код: CNOADMIKROTIKS85DLC03D
  • Безплатна доставка
104.58 лв

Всички цени са с начислен ДДС

ОписаниеХарактеристикиРевюта / Въпроси
MikroTik S+85DLC03D

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product specifications

Details
Product code S+85DLC03D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 10G
Distance 300m
Format SFP+
Mode MM
Wavelength 850nm
2610000002447



Виж още Адаптери за оптични връзки MikroTik

Технически характеристики

Тип:  SFP модул multi mode

Добави Ревю / Въпрос

Оцени продукта или задай въпрос?

0.00 от 0 ревюта
  • 5
    0 ревюта
  • 4
    0 ревюта
  • 3
    0 ревюта
  • 2
    0 ревюта
  • 1
    0 ревюта

test1
  • CNOADMIKROTIKS85DLC03D