LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO Single Mode 2m product
CNOPTAC0103330052

Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 2m

  • Марка: OEM
  • Код: CNOPTAC0103330052
  • Модел: LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO 2m
  • Налично във външен склад
    8.41 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС