LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO Single Mode 1m product
CNOPTAC0103330051

Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m

id 110383 Код: CNOPTAC0103330051
  • Модел: LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO 1m
  • Марка: Noname
  • Вид: Singlemode 9
  • Дължина: 1 m
  • Тип: 9/125
  • Наличност: Стар продукт
    ОписаниеХарактеристикиРевюта / Въпроси
    G.657A влакно за ниска чувствителност при огъване, LSZH

    LC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /1м


    Виж още Свързващи пач оптични кабели Noname

    Технически характеристики

    Вид:  Singlemode 9
    Дължина:  1 m
    Тип:  9/125

    Добави Ревю / Въпрос

    Оцени продукта или задай въпрос?

    0.00 от 0 ревюта
    • 5
      0 ревюта
    • 4
      0 ревюта
    • 3
      0 ревюта
    • 2
      0 ревюта
    • 1
      0 ревюта

    Свързани продукти и тагове:


    test1
    • CNOPTAC0103330051