FibreFab LC/PC(м) към LC/PC(м) 1m FM-L-LC/LCD1-5F product
CNOPTFIBREFABFMLLCLCD15F

Оптичен пач кабел FibreFab, LC/PC(м) към LC/PC(м), OM2, 50/125, мулти мод, 1m

  • Марка: FibreFab
  • Код: CNOPTFIBREFABFMLLCLCD15FОптичен пач кабел FibreFab, LC/PC(м) към LC/PC(м), OM2, 50/125, мулти мод, 1m
  • Модел: LC/PC(м) към LC/PC(м) 1m
  • Код на производител: FM-L-LC/LCD1-5F
  • Няма наличност
    16.08 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС