FO Pigtail SC/UPC 9/125 Simplex Single Mode 2m product
CNOPTAC0103330102

Оптичен пач кабел, SC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, Simplex 0.9mm, 2m

  • Марка: OEM
  • Код: CNOPTAC0103330102
  • Модел: FO Pigtail SC/UPC 9/125 Simplex 0.9mm
  • Налично във външен склад
    3.04 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС