FO Pigtail LC/UPC 9/125 Simplex 1.5m Single Mode product
CNOPTAC0103330215

Оптичен пач кабел, LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, Simplex, 1.5m

  • Марка: OEM
  • Код: CNOPTAC0103330215
  • Модел: FO Pigtail LC/UPC 9/125 Simplex 1.5m Single Mode
  • Код на производител: AC0103330215
  • Налично във външен склад
    3.49 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС