Edimax  LCM1310000 SFP product
CNOADEDIMLCM1310000

Edimax LCM1310000, мрежови SFP модул, Multi Mode, 10km, 1310nm

  • Марка: Edimax
  • Код: CNOADEDIMLCM1310000Edimax LCM1310000, мрежови SFP модул, Multi Mode, 10km, 1310nm
  • Модел: LCM1310000
  • Код на производител: EDIM-LCM1310000
  • Гаранция: 24 месеца
  • Внос по заявка
  • Безплатна доставка
187.70 лв
Купи

Всички цени са с начислен ДДС

Описание

Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

Допълнителна информация

Производител: Edimax
Инвентарен Номер: EDIM-LCM1310000
Цвят: Сребрист
Тегло: 0.110
Брой портове WAN (скорост): Не
Брой портове LAN (скорост): Не
Портове USB: Не
WLAN стандарт: Не
Сигурност: Не
VPN (брой мрежи, стандарти): Не
Други: Не
Видео: Не



Виж още Адаптери за оптични връзки Edimax

Технически характеристики

Тип:  SFP модул multi mode

Вземи на изплащане