D-Link DMC-300SC product
CNMDLINKDMC300SCCNMDLINKDMC300SC

D-Link DMC-300SC 10/100BaseTX to 100BaseFX, Multimode Media Converter with SC Fiber Connector

  • Марка: DLink
  • Код: CNMDLINKDMC300SCD-Link DMC-300SC 10/100BaseTX to 100BaseFX, Multimode Media Converter with SC Fiber Connector
  • Модел: D-Link DMC-300SC
  • Код на производител: DMC-300SC
  • Гаранция: 24 месеца
  • Внос по заявка
  • Безплатна доставка
171.20 лв
Купи

Всички цени са с начислен ДДС

Описание

LED Indicators
Power
100Mbps Speed (for twisted-pair port)
Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports)
LINK/ACT (for twisted-pair port)

Dimensions
120 x 88 x 25 mm

Power Input
7.5V 1.5A
Through external AC power adapter

Operation Temperature
0° - 40° C

Storage Temperature
-25° - 70° C

Humidity
10 ~ 90% non-condensing

Emission (EMI)
VCCI Class B
CE Class B
C-Tick


Виж още Медиа конвертори DLink

Вземи на изплащане