Atel SC/PC(м) към SC/PС(м) 3m FM-L-SC/SC-D3-5-AT product
CAVOPATELFMLSCSCD35AT

Оптичен пач кабел Atel, SC/PC(м) към SC/PС(м), OM2, 50/125, мулти мод, 3m

  • Марка: Atel
  • Код: CAVOPATELFMLSCSCD35AT
  • Модел: SC/PC(м) към SC/PС(м) 3m
  • Код на производител: FM-L-SC/SC-D3-5-AT
  • Наличност: Стар продукт
    Този продукт вече не се предлага от JAR Computers

    Описание

    Видове: Пач кабел
    Тип на влакното: Мулти мод
    Вид на влакното: OM2, 50/125
    Дължина: 3m
    Конектор: SC/PC to SC/PC

    Технически характеристики

    Вид:  Multimode 50
    Дължина:  3 m
    Тип:  50/125

    Свързани продукти