Atel SC/PC(м) към SC/PC(м) 2m FM-L-SC/SC-D2-5-AT product
CAVOPATELFMLSCSCD25AT

Оптичен пач кабел ATEL, SC/PC(м) към SC/PC(м), OM2, 50/125, мулти мод, 2m

  • Марка: Atel
  • Код: CAVOPATELFMLSCSCD25ATОптичен пач кабел ATEL, SC/PC(м) към SC/PC(м), OM2, 50/125, мулти мод, 2m
  • Модел: SC/PC(м) към SC/PC(м) 2m
  • Код на производител: FM-L-SC/SC-D2-5-AT
  • Налично във външен склад
    9.22 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС

    Описание

    Видове: Пач кабел
    Тип на влакното: Мулти мод
    Вид на влакното: OM2, 50/125
    Дължина: 2m
    Конектор: SC/PC to SC/PC


    Виж още Свързващи пач оптични кабели Atel

    Технически характеристики

    Вид:  Multimode 50
    Дължина:  2 m
    Тип:  50/125