Atel LC/PC(м) към SC/PC(м) 2m FS-L-LC/SC-D2-AT product
CAVOPATELFSLLCSCD2AT

Оптичен пач кабел Atel, LC/PC(м) към SC/PC(м), 9/125, сингъл мод, 2m

  • Марка: Atel
  • Код: CAVOPATELFSLLCSCD2AT
  • Модел: LC/PC(м) към SC/PC(м) 2m
  • Код на производител: FS-L-LC/SC-D2-AT
  • Наличност: Стар продукт
    Този продукт вече не се предлага от JAR Computers

    Описание

    Видове: Пач кабел
    Тип на влакното: Сингъл мод
    Вид на влакното: 9/125
    Дължина: 2m
    Конектор: LC/PC to SC/PC

    Технически характеристики

    Вид:  Singlemode 9
    Дължина:  2 m
    Тип:  9/125

    Свързани продукти