Atel LC/PC(м) към SC/PC(м) 1m FS-L-LC/SC-D1-AT product
CAVOPATELFSLLCSCD1AT

Оптичен пач кабел Atel, LC/PC(м) към SC/PC(м), 9/125, сингъл мод, 1m

  • Марка: Atel
  • Код: CAVOPATELFSLLCSCD1ATОптичен пач кабел Atel, LC/PC(м) към SC/PC(м), 9/125, сингъл мод, 1m
  • Модел: LC/PC(м) към SC/PC(м) 1m
  • Код на производител: FS-L-LC/SC-D1-AT
  • Няма наличност
    9.45 лв
    Купи

    Всички цени са с начислен ДДС

    Описание

    Видове: Пач кабел
    Тип на влакното: Сингъл мод
    Вид на влакното: 9/125
    Дължина: 1m
    Конектор: LC/PC to SC/PC


    Виж още Свързващи пач оптични кабели Atel

    Технически характеристики

    Вид:  Singlemode 9
    Дължина:  1 m
    Тип:  9/125